01 Ekim 2014

Turkcell Mobil İmza Aktivasyon Sorunu!

Mobil imza ile alakalı olarak, 16.09.2014 tarihinde TİM'den sim kart değişikliği yaptım. Müşteri hizmetlerini arayıp konu hakkında bilgilendirdim. Talebim iletildi. SMS ile bilgilendirme istedim. Tarafıma hiçbir dönüş sağlanmadı.

Konu ile ilgili hem müşteri hizmetleri ile görüştüm hem de mail attığım için konu ile ilgili olarak yardım talep edeceğim bir kanal kalmadı. Bir şirketin büyüklüğü sorunları çözüme ulaştırma konusunda gösterdiği hız ve müşterilerine gösterdiği önem ile ölçülebilir. Turkcell Mobil İmza konusunda büyüklüğünüzü koruyabildi mi? Biz mağdur müşteriler olarak size bundan sonra çıkabilecek sorunlar için Turkcell'e nasıl güveneceğiz?

Emrah 326 Okunma

Cevaplar

 • Emrah31 Ekim 2014

  TİM iletişim Merkezini vasıtasıyla mevcut banka üzerinden yeniden mobil imza talebinde bulundum. Sorunum çözülmedi hala bekliyorum. (Bugün 46. Gün) Turkcell mevcut soruna vermiş olduğu tepki ve çözüm üretememesi ile sınıfta kaldı!

 • Emrah24 Ekim 2014

  Bir mobil imza servisini 40 günde aktif hale getirememek, şirketin teknik anlamda ne kadar yeterli ve kalifiye personele sahip olduğunun en açık göstergesidir. Bu gün sıfırdan mobil imza servisine kısa mesaj ile başvuru yaptım. Bakalı bu işlem ne kadar sürecek ?

 • Emrah17 Ekim 2014

  10.10.2014 tarihinden bugüne kadar herhangi bir bilgilendirme maili ve mesaj tarafıma ulaşmamıştır. Turkcell 'ın müşterilerine verdiği önem bu kadar!

 • Emrah10 Ekim 2014

  Mağduriyetim hala giderilmedi.

 • Emrah10 Ekim 2014

  Şikayetimde de belirttiğim gibi SMS ile bilgilendirme istememe rağmen telefonum kapalı olduğundan "Müşterimizi 10.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık." denmesi şikayetlerin ne kadar dikkatli okunduğunun göstergesidir. Kayıtlı mail adresime 10.10.2014 tarihinde 15:48 itibari ile herhangi bir bilgilendirme maili ulaşmamıştır. Bilgilerinize

 • Turkcell Temsilcisi10 Ekim 2014

  Müşterimizi 10.10.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi01 Ekim 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön