27 Ocak 2014

Turkcell MMS Ücreti Kesmiş!

Faturama multimedya gönderdiğimi iddia edip ücret kesilmiştir. Konuyla ilgili faturamı detaylı görmek istediğimde her sayfa başına 50 kuruş ücret kesileceği bilgisi verildi. Bu konuda benim hakkım bilgilerimi, incelemektir. Konuyla ilgili tüketici mahkemesine yazı çekip haksız kazanç elde eden Turkcell'i mahkemeye vereceğim. Bilgilerime ulaşmamı engelleyip haksız para kesilmektedir. Ben ne kadar nereye ne harcamışım takip eden bir tüketiciyim. Hakkımı aradığımda ise tekrar bir ücret çıkarıp biz tüketicileri caydırmaya çalışıyorlar sırf ekstremizi görmemiz için. Ayrıca 2 aydır ekstremde gelmiyor. Bu konuyu gereken yerlere taşıyor olacağım çevremi de uyaracağım birçok kişi bu konuda mağdur.

Mutlu 144 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 29.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 25.01.2014 Tarihli Faturası ve Fatura Gönderimleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön