21 Ocak 2014 #2247438

Turkcell MMS Ayarlarım Açıkmış!

Daha önce Turkcell operatörünü kullandığım zaman MMS hizmetin açık olmasın farkında olmadan göndermiş olduğum mesajlar yüklü olarak faturama yansımıştı. Halbuki SMS mesaj attığımı düşünüyordum. Benim şikayetim o kadar MMS mesajı attığı rağmen neden bir bilgilendirme maili,mesajı tarafıma atılmadı. Her zaman yüklü olarak faturama yansıyordu. Bu yüzden faklı operatöre geçmekte çözüm buldum. Ayrıca geçen hafta müşteri temsilcisi beni aradı ve tekrar aynı operatöre geçersem benim için (sadece bana özel!) kampanya olduğunu belirtti. Kampanyası da, şuan kullandığım tarife ile aynı ve aynı ücretti. (Umarım benim gibi bir çok kullanıcıya da çözüm olur).

Tarık 171 Okunma

Cevaplar

  • Tarık22 Ocak 2014

    Çok fazla tatmin edici olmazsa da makul olarak karşılıyorum.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz ile 22.01.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Turkcell MMS hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön