11 Mayıs 2016

Turkcell Mevida Üyeliği!

Bu ay ki faturamda fazladan gördüğüm tutarın mevida isimli ne olduğu belli olmayan bir sisteme ödendiğini gördüğümde Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Ancak hat üzerinden yapılan bir işlem olduğunu söyleyip yalnızca reklam alımına hattımı kapata bileceğimin faydalı olduğunu söyleyip para iadesi talebimi geri çevirdiler.


Bahsettikleri "telefonunuza virüs bulaştı" şeklindeki mesajdan bile haberim yok. Turkcell' den beklediğim itibarı bulamadım. Bu tip olayların gerçekleşmesine nasıl müdahale edemiyorlar, anlayamıyorum.

Faruk 89 Okunma

Cevaplar

  • Faruk'un Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2016

    Müşteri Hizmetleri ile yaptığım görüşme sonucu son derece olumlu oldu. İlgilerine teşekkür ederim.

  • Turkcell Temsilcisi13 Mayıs 2016

    Müşterimiz ile 13.05.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön