02 Eylül 2013 #1988742

Turkcell Mesaj Göndermeyi Katma Değerli Servis Olarak Gösteriyor!

Turkcell her yöne 300 dk 3000 sms hakkım olarak iki adet hattım var.Bunu istinaden Turkcell'in kendi web sitesinde sms gönderdim ancak buradan gönderdiğim bütün sms'lere 25 TL gibi ücret yansıtılmış.Normalde buradan gönderdiğim smslerin paketimden düşüleceğini düşünürken..... Böyle bir ücretlendirme beni şaşırttı. Bu sorunun derhal düzeltilmesi düzeltilmediği takdirde hatlarımı farklı bir operatöre taşıyacağımı üzülerek bildirmek istiyorum.

Ekber 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizi 06.09.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön