26 Şubat 2016

Turkcell Mercangöz Hukuk Bürosu Tarafından İcra!

553 6***0 no.lu hattımın ödenmemiş 3 dönem faturası olduğundan dolayı Mercan Göz Hukuk Bürosu aracılığıyla icra tarafıma icra davası açılmış. Bunun üzerine hukuk bürosunu bilgi istemek için aradığımda hiçbir ilgi gösterilmemiş, kaba dil kullanılmış ve bana telefonda konuşan kişi küfür etmiştir.


Turkcell gibi bir firmanın böyle firmalarla nasıl iş yaptığını anlamış değilim. Bu yüzden telefonda bana küfür eden kişi ve Mercan Göz Hukuk Bürosu'nu şikayet ediyorum ayrıca kendilerine mahkeme davası açacağımı belirtiyorum.

Şahin 899 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Şubat 2016

    Müşterimiz ile 29.02.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimizin hukuk bürosu ile ilgili talebi alınmıştır. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi26 Şubat 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön