15 Mayıs 2015

Turkcell Memnuniyetsizlik!

Turkcell' den almış olduğum cihaz kampanya dahilinde alındı. İlk ay 226 TL ikinci ay 273 TL fatura geldi. Müşteri hizmetlerini aradığımda ilk ay ki fatura tutarının sadece taahhüt bedeli olduğunu söylediler. Yani fazladan bir ay taksit bedeli alıyorlar. Bu bilgileri ne cihaz aldığım tim şubesi ne de müşteri hizmetleri söylemedi. Turkcell' i bu saatten sonra kullanmam!

Ertan 274 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Müşterimiz ile 18.05.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize 10.04.2015 tarihli faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi15 Mayıs 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön