27 Nisan 2013

Turkcell Maxi Pro 5 Cihaz!

Yaklaşık 8 ay önce Turkcell Maxi Pro 5 cihaz aldım. Cihazı son 4 ay içinde 3 defa sürekli dokunmatik donuyor, çalışmıyor ve ayrıca cihaz çok yavaş çalışıyor problemi ile servise gönderdim. Her defasında problem yok diye servisten telefon bana tekrar geliyor. Son olarak 15 gün önce servise gönderdim ve tekrar problem yok diye 3-4 gün önce cihaz bana tekrar geldi. Ama bugün (19/04/2013) telefon yine dondu ve çalışmıyor. Son servise gönderdiğimde telefonun değiştirilmesini talep ettim cevap vermediler. Konu hakkında dönüş yapılmasını rica ederim.

Ayhan 809 Okunma

Cevaplar

  • Ayhan05 Mayıs 2013

    Araştırmalarım neticesinde kanpanyalardan verdiğiniz cihazlar genelde arızalı veya uzun ömürlü olmuyor. Sizde dikkat ederseniz bununla ilgili çok şikayet var. Tüm şikayetlere aynı yazıyı, açıklamayı yapıp şikayeti kapatıyorsunuz. Türkcell adı altında satılan telefonlara ya sahip çıkacaksınız sahip çıkmıyorsanızda sattırmayacaksınız. Belirttiğiniz bayiler telefonları kendileri üretmiyor yine sizden veya sizin aracılığınızla alıp satıyorlar. Bayilerde ise ürün satana kadar kapıdan çıktıksan sonra arızalı olup olmadığı onları bağlamıyor. Yaklaşık 15 yıldır türkcelli olduğum için utanıyorum. Ayrıca size bu tür açıklama yazmayıda hiç yakıştıramadım. Size tavsiyem şikayeti kapatmak veya sırf cevap vermiş olmak için cevap yazmayın, şikayetlere net çözüm bulup insanların daha çok güvenini kazanın, insanlara kötü değil iyi reklam yapmaya teşvik edin. Ayrıca son tavsiyem en iyi reklam halk arasında konuşulan reklamdır.

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön