04 Temmuz 2014

Turkcell Maxi Plus5 Aldığımdan Beri Sorunlu

Turkcell Maxiplus5 telefonum var. Telefon içerisinde az sayıda yüklü program olmasına rağmen telefon aldığımdan beri donuyor. Telefonun rehberine ya da bir programına girmek istediğimde dokunmatik ekrana bastığımda telefon donuyor, rehbere programlara girmiyor. Rehberde herhangi bir numarayı aramak istediğimde bastıktan yarım dakika sonra rehbere giriyor. Bu telefonun diğer programlarında da yapıyor. Bu durum bu marka telefonlarda genel olarak olan bir şey midir. Ayrıca telefon aşırı ısınma yapıyor. Aldığımdan beri telefon bu şekilde. Devamlı bir kasma yapıyor.

Ali 158 Okunma

Cevaplar

 • Ali03 Eylül 2015

  Klasik geri dönüceğiz cümleleri

 • Ali03 Eylül 2015

  Turkcell hiçbir şekilde aramadı, ve de incelemede bulunmadı

 • Turkcell Temsilcisi07 Temmuz 2014

  Müşterimiz ile 07.07.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz özellikleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi04 Temmuz 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön