19 Şubat 2013

Turkcell Maxi Plus Telefondan Verim Alamadım!

25.07.2012 tarihinde kampanyadan almış olduğum Turkcell maxi Plus telefonum ilk olarak ilk alo sesi gelmiyor,şarj ederken ulaşılamıyor,ekran donuyor şikayetleri ile teknik servise yollandı.Alo kısmı ve şarj kısmı giderilmiş şekilde geri aldım.Ekran donma şikayeti devam edince tekrar almış olduğumuz bayiye götürdük.

Bayide fabrikasyon ayarlarına döndürülerek reset atıldı,sorun devam edince tekrar bayiye götürdüm bu kez teknik serviste güncelleme yapılarak aldım.Bu kezde telefonum açık sinyal gösterir olduğu halde arayanlar tarafından ulaşılamıyorum.Demem şu ki telefonum benden çok serviste kaldı ilk kez android telefon kullanmıyorum verim alamıyorum ve ben bu durumdan gerçekten çok sıkıldım.

Zeynep 106 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep21 Şubat 2013

    www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden de başvurumu bildirdim fakat dönüş olmadı rica ediyorum otomatik mailler göndermeyin,benim şikayet ve sorunlarımı otomatik mailleriniz gidermiyor.

  • Turkcell Temsilcisi20 Şubat 2013

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize, [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön