19 Mart
Yorum Yap
#10252229

Turkcell Mate 10 Pro Volte Desteği Olmasına Rağmen Bu Desteği Sağlamıyor

Turkcell'den almış olduğum Huawei Mate 10 Pro cihazımda volte desteği olmasına rağmen bu desteği sağlamıyor en kısa zamanda cihaz için volte desteğinin sağlanmasını istiyoruz binlerce lira verip aldığımız üzerine taksit adı altında fahiş fiyatlar uygulayıp bir de yıllarca kendine bağlayan bu firma gerekli desteği sunmak zorundadır.

Oğuzhan 1.279 Okunma

Cevaplar

  • Oğuzhan28 Mart

    Ne bir geri dönüş sağlandı ne de burada bilgi verilmedi Vodafone çoğu Huawei cihazını desteklerken siz hiçbirini desteklemiyorsunuz tebrikler gerçekten!

  • Turkcell Temsilcisi23 Mart

    Değerli Müşterimiz, Öneriniz için teşekkür ederiz. Değerlendirilmek üzere ilgili ekiplere iletilmiştir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler