28 Ocak 2015

Turkcell Marka Dinler Mağdur Ediyor!

Markalar dinler adı altında bir servis Turkcell adına milleti mağdur ediyor. Turkcell'de buna ortak oluyor. Müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım biz karışmıyoruz özel servislere diyor, niye onun parasını tahsil ediyorsun o zaman müşterinden olan şudur markalar dinliyor anketimize katılın hediye dakika kazanın diyor arkasından da her soru için 5.5 TL fatura gönderiyor. Turkcell'e sesleniyorum daha ne kadar mağdur edeceksiniz milleti dolaylı yollardan.

Naci 104 Okunma

Cevaplar

  • Naci03 Şubat 2015

    Bizler boşuna uğraşıyormuşsun meğer markadinler zaten Turkcell in ortağımış yani bizi soyan zaten Turkcell yazıklar olsun Turkcell'e helal etmiyorum o parayı

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2015

    Müşterimiz ile 30.01.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değeli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi28 Ocak 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön