25 Mart 2015

Turkcell Maltepe Şubesi Kota Doldurmak Adına Herkesin Adına Hat Açıyor!

Maltepe Ataçlar Turkcell Bayi’sinden şikayetçiyim Islak imzam alınmadan sırf o ayki kotalarını doldurmak amacıyla adıma hat açmışlardır
Şu anda kullandığım tek Turkcell numarası 053052****’dür Islak imzam alınmadan kota doldurmak için açılan
hatlar var. Bu nedenle 5794 biten hattın borcu olan 54,98 TL ve 2493 biten hattın borcu olan 115,51 TL ödemekle hükümlü değilim. İnsanların bilgilerini bu şekilde usulsüzce kullanıp, borçlandırdıkları için firmaya gerekli cezanın kesilmesini talep ediyorum. Bu hatlardan dolayı gelen borçları ve bu borçlardan dolayı ortaya çıkan avukatlık ücretlerini ödemeyeceğimi arz ederim.

Ezgi 138 Okunma

Cevaplar

 • Ezgi02 Nisan 2015

  Konuyla ilgili halen daha beni arayan olmadı. Turkcell'in müşteri memnuniyetine önem verdiğini sanırdım ancak anlaştıkları bayi böyle yapıyorsa Turkcell'in kendisi neler yapıyordur. Beni şikayetimle ilgili firmanızdan yetkili biri arasın lütfen, ya da mail atsın. Bu kadar zor olamaz herhalde. Buraya sizi aradık, bilgilendirdik diye yalandan yazmakla şikayetimden vazgeçmemi beklemiyorsunuz herhalde. Tüketici haklarına da başvuracağım. Bu ne böyle ya.

 • Ezgi26 Mart 2015

  Bana bilgi verilmedi. Aradınız meşguldüm açamadım. Sonradan da aramadınız. Benimle konuşan falan olmadı bu ne saçmalıktır ya. Ulaştık bilgi verdik ne demek? Ne biçim bir çağrı merkezi yönetiyorsunuz siz! ?

 • Turkcell Temsilcisi26 Mart 2015

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 25.03.2015 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi25 Mart 2015

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön