15 Nisan 2013 #1743585

Turkcell Maillerime Yanıt Vermiyor!

Son bir ay içerisinde Turkcell e 4-5 kez gönderdiğim maile hiçbir yanıt alamdım. 1 ay önce bir öğrencimin başarısından ilham alarak (bu firmanın reklam sloganıydı) duygusal bir etkileşimle "Turkcell Bir Hikaye" başlığıyla kaleme aldığımız yazıya- her ne kadar olumlu yanıt alma konusunda kesin bir beklentimiz olmasa da- duyarsız kalınmasına üzüldük.


Oysa bir süre önce tarifelerin yüksekliğinden şikayetçi olduğum bir durumda bana "eğitime yaptıkları hizmetleri de" dile getirince diğer hattımı başka bir operatöre geçirmekten vazgeçmiştim. Benim bireysel hasasiyetimi koca kurumun göstermemesine üzüldüm. Belki kendilerine ulaşmak için siteniz vesile olur.

Ali 19 Okunma

Cevaplar

  • Ali05 Ağustos 2013

    Bu şikayetten sonra 2 kez arandım.Lakin isteğimim yerine getirilmesi noktasında hala daha bilgi sahbi olamadım.Oysa en kısa sürede bana döneceklerdi.Ya isteğim gerçekleştiremeyecekleri kadar büyüktü.Ya da ben Türkcell 'i gözümde fazla büyütmştüm.Zaten en son "konbara" fiyaskosundan sonra mevcut hattımı da iptal ettirmeyi gözden geçireceğim...

  • Turkcell Temsilcisi16 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön