29 Mart 2013 #1711176

Turkcell Mahkeme Kararı!

Turkcell'de bir yıl önce faturalı hat aldım. Hattı aldığım gün bana Turkcell'den bir mesaj geldi. Gelen mesajda 'siz faturalı dünyaya alışana kadar fatura aşımlarınız 5 Kr/dk olarak hesaplanacaktır. ' diye yazılıyordu. daha sonra gelen faturalara baktığımda fatura aşımlarım 30 Kr/dk olarak hesaplandığını ve yüksek faturalar gördüm.


Bende tüketici mahkemesine dava açtım ve haklı çıktım. mahkemede çıkan karar faturaların hesaplanıp tarafıma ödenmesi diye ama defalarca telefon edip hakkımı istedim turkcell hakkımı vermedi. bende icra takibi başlattım. Sonuç bana verilen karara dava açıp iptal etmişler. Avukat harcını benden istiyorlar. Yani haklı durumdayken parayı benden aldılar.

Erdal 664 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 10.01.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize iade ile ilgili karar hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön