20 Nisan 2015

Turkcell Mağduriyet

Bundan yaklaşık 22 ay önce Turkcell numaramı taşıdım aradan bir ay sonra kampanya dahilinde kamuya özel 1 TL karşılığında ZTE marka cihazı 40+1 denilerek tim aldım. Fakat faturalarım otomatik ödemede olduğu için 5 -6 ay sonra ekstremi kontrol ettiğimde 52 TL ödemelerin olduğunu gördüm.


Turkcell 532 arayıp nedeni sorduğumda, kamu indimi cihaz aldığımdan dolayı iptal olduğunu müşteri temsilcisi söyledi fakat indirimin iptal olacağını TİM bana söyledi. Mağduriyetim konusunda yardımcı olunmasını söylediğimde böyle bir şeyin olamayacağını bu konu ile ilgili şikayet formu oluşturuldu. Ne kadar ilginçtir yaklaşık 19 ay oldu hala dönüş olmadı veya mağduriyetim giderilmedi. Tarih 19/04/2015.

Abdullah 307 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah26 Nisan 2015

    Turkcell olarak bayii (tim) bir yaptırımınız yok müşterilerinizi bayiiler istediği gibi mağdur ediyor ve Turkcell bir ses çıkartmıyor ve memnun kaldın mı ne güzel dünya bizler bayii değil Turkcell iletişim merkezlerine gidiyoruz mağdur eden timler

  • Turkcell Temsilcisi21 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 21.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize cihaz kampanyası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön