13 Şubat 2013
Yorum Yap
#1629191

Turkcell Mağdur Etti!

2000 yılından bu yana Turkcell abonesiyim. Fakat şöyle bir ayrıntı vardı hattım zamanında yaşım kurtarmadığı için arkadaşımın üstüne aldığımız bir hattı aradan yıllar geçti. Her ne kadar zaman zaman tastiklemesem de bu firmanın abonesiydim gün geldi o gün dün . . hattımı üstüme alıyım dedim iki hafta 30 tl yüklemiştim bunun 10 tlsi sistem yüzünden onayım alınmadan oyunlara gitti neyse onu boşverelim şimdi. kalan paranın 11 tlsi her yöne 5000 kampanyasına gitti , bununla birlikte 1000 sms hediye ve 200 mb internet kullanımı hediyesi almış oldum ve kalan paranın bir kısmını kullanmış olsam da 3/5 liralık bir miktar bulunmaktaydı. .

Gökhan Gökhan 170 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan14 Şubat 2013

    bu yazıyı okuyan arkadaşalar sizleri şu şekilde bilgilendirmek isterimki mahdur olmayasınız diye , eğerki hattınız üzerinize değil ve kendi üstünüze almak istiyorsanız sakın ama sakın tl yüklemeyin bu işlem sırasında var olan kampanyanız iptal ediliyor ve eğer varsa hediye paketleri yada abonelik 5000 sms internet paketi gibi bunların hepsi havaya uçuyor. ve sizi işlemler sırasında hiç bir açıklama yapılmadan imzalatılan ve devir işlemi için olduhu söylenen kağıtta bu türlü bilgiler yazılı olduhu için onaylamılş oluyorsunuz. ve bir şekilde mahdur oluyorsunuz. her ne kadar müşteri hizmetleriyle görüşseniz derdinizi anlatmaya çalışsanızda elinize hiç bir şey geçmiyor. bu bakımdan benim başıma gelen başkasının başına gelmesin diye burda paylaşmak istedim. birileri bizi düşünsün derken birlerinide bizim düşünmemiz gerektiği mantığıyla bu yorumu yapmak istedim.. hayırlı günler..

  • Turkcell Temsilcisi14 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler