08 Şubat 2014 #2283347

Turkcell Mağdur Ediyor!

Turkcell'den 250 dk'lık paketim varken aynı fiyata 500 dk'lık 1 yıllık sözleşme yaptık.(hattı annem kullanıyor.) Birinci yılın sonunda, hiçbir bilgilendirme yapmadan 250 dakikaya indirmiş tekrar. Her ay düzenli gelen tutar,max 32 lira, bu ay 103.80 lira olarak geldi. bilgi istediğimde benim faturayı takip etmem gerektiği, bilgilendirme gönderilmediğinin doğru olduğu gibi sebepler sunuldu. Ancak tekrar bir yıllık sözleşmeyi kabul edersem bu fatura fiyatından 34.90 tl indirim yapabileceklerini söylediler. Hattı iptal etmem durumunda faturayı olduğu gibi ödemem gerektiğini de eklediler.

Melek 32 Okunma

Cevaplar

 • Melek10 Şubat 2014

  merhaba yetkili/ler, anlatamıyorum sanırım. benim ismim üzerine olan her hattı ben kullanıyorum diye bir durum olmadığını Turkcell'in bildiğini düşünüyorum yani annem numaramı vermek istediğinde,bizde var demeniz ne kadar doğru ki kullandığım hat kardeşimin üzerinde kayıtlı.sonra aradık size ulaşamadık diyorsunuz kaç gündür. numaram 0536 578 5441. yanlış yollar izlendiğinden, hala sorun çözülemedi. teşekkürler melek sevinç

 • Turkcell Temsilcisi10 Şubat 2014

  Müşterimizi 08.02.2014 ve 10.02.2014 tarihinde GSM numarasından aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Melek09 Şubat 2014

  teşekkürler hattımı annem kullanıyor demiştim,onu aramışsınız ve o da kızımla görüşün dediğinde,kızınızın telefonu var demişsiniz.benim kullandığım hat,benim üzerime kayıtlı değil.annem numarayı vermek istemiş.aranmadım herhangi bir şekilde.ve sorun çözüme kavuşturulmadı.müşteri hizmetlerine mail atmam neyi değiştirir,müşteri hizmetlerini aradım.mail de mi atmam gerek.turkcellin herhangi bir sayfasında işlem yapmak bana yardımcı olmayacaktır,müşteri hizmetleriyle görüştükten sonra,bunu anlamak zor değil.hala hiçbirşey sonuca kavuşmuş değil hala.

 • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön