25 Nisan 2013 #1763016

Turkcell Mağdur Ediyor!

Her şey AVEA olarak gayet de mutlu fakat her ay 35 tl verdiğim hattımın fazlalığını bahane ederek cep telefonuma Turkcell den gelen mesaj ile başladı 19 tl ye her yöne 500 sms 5000 dk sınırsız sosyal paylaşım paketi sadece size özel diye mesaj geldi tabi ilk sevindim ama tabi inanmak biz insanların en büyük hatası tim merkezlerini dolaştım doğru mu dedim evet size özel dediler mh aradım onlar aradı evet dediler sadece AVEA dan Turkcell geçin olacak dediler geçeyim tamam dedim bayide yapılan hat taşıma işlemi 3 gün dediler bir hafta oldu ona da tamam dedim hattımı 2 gün sonra hazır kartımız kalmadı dediler amenna onuda bekledim kampanyayı hatalı yapmışlar şuan mağdurum ve hala bekliyorum.

Selçuk 33 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 29.04.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize kampanya hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Selçuk29 Nisan 2013

    Nisan ayının 19 da telefonuma gelen 500 sms + 5000 dk + sınırsız sosyal paylaşım paketinden yararlamam için sadece avea olan hattımı turkcell geçirmem yeterli olacağına dair msj geldi bunu timde ki calısanlara ve mh anlattım hepsi onayladı doğru dediler geçiş için gittim bayi işlemi yanlış yapmış ben ise bayinin bu hatası yüzünden 6 gündür mağdurum aradım kayıt aldılar 96 saat dediler hala bekliyor yok mu bir yetkiliniz su hatayı düzelte bilecek geçtiğime pişman ettiniz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön