20 Aralık 2014

Turkcell Mağdur Edildim!

Bugün Turkcell bayisinde kontörlü hattımı faturalıya geçirdim. Kampanya var dediler. 500 dk ve 2 GB internet 31 lira diye geçirdim. Ardından Turkcell'den SMS geldi bir yıl boyunca aylık 49 lira olacak diye. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini hemen aradım onlarda 49 diye onayladı. Bayinin hata yaptığını söylediler. İptal etmek istediğimi söylediğim de 69 lira ödeme yapmam gerektiğini söylediler.


Ben 14 yıllık Turkcell müşterisiyim bayinin hatasını bana ödetiyorlar. 3 ayrı müşteri temsilcisi ile görüştüm 3'ü de bambaşka şeyler anlattı. Hiçbir müşteri temsilcisi konu hakkında bana yardımcı olmadı kimsenin birbirinden haberi yok. Bunca zamanlık müşterisiyim sadece karşılığında mağdur edildim.

Yeşim 1.447 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimiz ile 26.12.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize tarifesi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Aralık 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön