05 Nisan
Yorum Yap
#10308528

Turkcell Mağazalarından Alınan Cihazlardan Sorumlu Değilmiş

Turkcell mağazalarından alınan cihazlardan Turkcell sorumlu değilmiş bunu öğrendim. 2002'den beri Turkcell müşterisiyim, diğer operatörlerle fiyat farkı olduğu halde “olsun Turkcell'in güvencesi var” diyerek önemsemiyordum ama yanılıyormuşum.

Uğur 279 Okunma

Cevaplar

  • Uğur07 Nisan

    Ben de öyle yazdım zaten. Ben yanlış biliyormuşum. Turkcell olarak ne şiş yansın ne kebap diyorsunuz. Bir şey olursa bayiye topu atıyorsunuz ama işinize geldiğinde biz Turkcell’iz büyük bir aileyiz falan falan falan. Neyse benim ailem değilsiniz artık. İlgisizliğinize teşekkürler.

  • Turkcell Temsilcisi07 Nisan

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi05 Nisan

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler