24 Temmuz 2015

Turkcell Mac Nerede!

Üye olmadığım Mac nerede paketinden dolayı 4 aydır ücret ödüyorum. Müşteri hizmetlerini aradığımda 2222' ye iptal mesajı atmamı söylüyorlar ki gelen mesajda böyle bir pakete üye olmadığım yazıyor. Defalarca aradım müşteri hizmetlerinden genel müdürlüğün numarasını istedim oradaki yetkili ise görüşmek istediğim kişinin adını bilmediğimi söyleyince beni dinlemedi bile. Durduk yere borçlandırılıp sonra da bu paket ücretini ödemeye mahkum bırakılıyorum. Turkcell iletişim merkezleri ya da müşteri hizmetleri sorunlarımızı çözmeyecekse kendi yarattıkları sorunları neden var?

Mesut 109 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimiz ile 29.07.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize katma değerli servisler hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi24 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön