30 Ağustos 2013 #1984308

Turkcell Logo ve Melodi Servisine Üye Yapmış!

Faturalarımda Temmuz ayı için 12 TL, Ağustos ayı için 60 TL'lik katma değerli servisler başlığı altında ücretlendirme görmekteyim.


Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak bir şekilde üye olunmuş servisi kaldırdım. Hizmeti sağlayan şirketin YBS olduğunu, servisin isminin "Logo ve melodi servisi" olduğunu, iletişim için 532 755 54 45'dan onlara ulaşabileceğimi Turkcell müşteri hizmetlerinden öğrendim.


Ancak firmayı aradığımda, üyeliklerinin zaman bazlı olduğunu o yüzden servisi kullanmasam da ücret kesintisi olacağını bana belirttiler.Yetersiz bilgilendirmeyle, kullanıcıları servise üye yapan servisler ve Turkcell'in bu duruma kolayca izin vermesini şikayet ediyorum. Geri ödeme talep ediyorum.

Ahmet 113 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet04 Eylül 2013

    Paralı servislere üyelikte/kayıtta bir kutucuğa extra olarak ekstra onaylama menüsü lazım. Hiç bir şeyi okumayan kişi bile sağa sola tıklayarak hizmet satın alabiliyor, günümüzün teknoloji şartlarına göre kötü bir özellik.

  • Turkcell Temsilcisi04 Eylül 2013

    Müşterimiz ile 04.09.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize özel ücretli servisler hakkında verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi03 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön