24 Ağustos 2013 #1974718

Turkcell Limit Bilgisi Vermedi!

Yaklaşık bir ay önce geçmiş olduğum faturalı hat tarifesinde ücretlendirme 24, 90 TL iken gelen ilk faturam ise 192 TL. Müşteri temsilcisi ile yaptığım görüşmede tarife hakkım olan 500 dakikanın haricinde aşmış olduğum dakika 380 dk civarı.


Turkcell günde defalarca gerekli gereksiz mesajları gönderirken limit aşımı ile alakalı bir mesaj göndermekten muaf maalesef. Müşteri temsilcisine sorduğum soruyu tekrar yineliyorum 500 dk'yı 25 TL'den 380 dk'yı ise 160 TL'den fiyatlandırmak ne kadar adaletlidir acaba? Turkcell gerekli düzeltmeyi yapmaz ise hukuki tüm haklarımı arayacağım.

Selin 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizi 29.08.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön