08 Şubat 2014 #2283340

Turkcell Lafta Paltinum Hizmet Ama İcraatte Bakır Bile Değil!

Turkcell'den aldığım iPhone 4s cihazımı pil şikayeti ile 16 aralıkta tutanakla çiziksiz bir şekilde Turkcell platinium ekibine teslim ettim. Cihaz 17 aralıkta Turkcell tarafından Genpa'ya teslim edilmiş. Ancak Genpa teslim alırken çerçevede çizikler var die not düşmüş. Cihaz benim elime ulaştığında pil sorunu giderilmiş ancak wifi sorunu ( wifi sorununu videoya çektim elimde mevcut) ortaya çıkmış ve çizikler oluşmuş.


Bende konuyu Turkcelle iletip cihazı geri gönderdim. Servis wifi sorunu yoktur çiziklerin bizde olması mümkün değildir diye rapor vermiş. Turkcell cihazı geri bana gönderdi. Ben tekrar geri gönderdim. Tekrar incelemeye girdi. Servis tekrar aynı raporu vermiş. Tam 50 gündür durum bu.

Halil 394 Okunma

Cevaplar

  • Halil08 Şubat 2014

    Verilen bilgi muhattabiniz biz degil genpa oldu. Genpaya onlar teslim ettikleri halde

  • Turkcell Temsilcisi08 Şubat 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 07.02.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön