23 Mayıs
Yorum Yap
#10473849

Turkcell Kurye Olarak Amatör Tele Kurye İle Çalışıyor!

Turkcell aracılığıyla Samsung marka telefon siparişi verdim fakat Tele Kurye firması adresi yanlış girmesi bir tarafa kargomu 20 gündür teslim edemiyor ve kendilerine bir türlü ulaşamıyorum. Verdikleri takip numaraları da kendi sitelerinde hata gösteriyor. Turkcell önceden Platinum aracılığıyla telefonları kendisi 3 günde teslim ederdi. Turkcell gibi kurumsal bir firmaya böyle amatör Tele Kurye firması yakışmadı.

Yasin 869 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi25 Mayıs

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 24.05.2018 tarihinde bilgi verilmiştir. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi23 Mayıs

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Taleplerinizi 08.00-01.00 saatleri arasında Hesabım uygulamamız içinde yer alan “Canlı Yardım” üzerinden bize ulaşarak iletebilirsiniz. http://turkcell.li/TcellHesabim Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler