13 Ağustos 2015

Turkcell Kurumsal Müşteri Hizmetleri Basiretsizliği

Turkcell Vınn Wifi modem kullanıyorum. Telefon numarasını bilmediğimden (şirket hattıdır) müşteri hizmetlerinden sim card numarası vererek ve güvenlik sorularını yanıtlayarak 6-7 kez kalan kotamı geçmişte sorguladım. En son 12.08 saat 22:30'da Y**** Hanım adında bir bayan telefona çıktı. Gerekli sorgulama için illaki telefon numarasını istedi. Daha önceki uygulamaları kendisine anlattığım halde yardımcı olmadığı gibi, herhangi bir çözüm yolu da üretemedi.


10 dakika telefonda dil döktürerek beni kitledi. Turkcell olarak sizin boş zamanınız çok olabilir ancak benim yok. Lütfen basit bir işlemi yapmayan insanları bünyenizde barındırmayın.

Mehmet 79 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi17 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 14.08.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön