Turkcell ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Turkcell Kurumsal Hatta İndirim Adı Altında Titan Zinciri Kurulmuş

245görüntüleme
Melih
Melih 24 Kasım 2020 18:34

2 yıldır Turkcell kurumsal müşterisiyim taahhüdüm bitti yenilemek istedim. Bizimle ilgilenen müşteri temsilcisini aradım. Ben sizi arayacağım dedi. 3 defa daha aradım cevap vermedi. Kurumsal iletişim merkezine gittim. Sizin taahhüdünüz bitmiş ama tanımlanan indiriminiz süresi bitmemiş dedi. Ne demek istiyorsunuz diye sordum. Size taahhüt süresinden sonra indirim tanımlanmış dendi sonrasında çözüm nedir dedim.

 3 ay tarifesiz indirimin bitmesini bekleyip o şekilde çıkmam mümkünmüş. Aksi takdirde bana uygulanan indirim geri alınırmış. 3 ayda zaten normal tarifenin 3 katı para alıyorsunuz. Bu nasıl bir haksızlık  sistemidir. Diyorum. Haklısınız müşteri hizmetlerine şikayet edebilirsiniz deniyor. Hattı tanımlarken yapması gereken indirimi hattı tanımladıktan 3 ay sonra yapan Turkcell'den şikayetçiyim. Böyle rezalet olmaz.

Turkcell Logo
Turkcell24 Kasım 2020 18:37

Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak size bilgi vereceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Turkcell Logo
Turkcell26 Kasım 2020 10:29

Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz talebiniz hakkında inceleme yapılarak 24.11.2020 ve 25.11.2020 tarihinde konuyla ilgili tarafınıza bilgi verilmiştir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi 532 numaralı müşteri hizmetlerimizden veya Dijital Operatör uygulamamız içerisinde "Yardım- Yeni talep İlet" adımlarını seçerek iletebilir, taleplerinizin durumunu "Taleplerim" bölümünden kontrol edebilirsiniz. http://turkcell.li/doindir Saygılarımızla, Turkcell

Melih
Melih30 Kasım 2020 17:30

Tarafıma hiçbir şekilde bilgi verilmemiştir. Beni arayan olmamıştır. Yalan söylemeyi şikayetlerime ekliyorum. Ben aradığımda söylediğiniz şeylerden bahsediyorsanız çözümden çok uzaksiniz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler