06 Mayıs 2013 #1781622

Turkcell Kurumsal Hatlarda Sistemleri Yok!

Antalya ilinde ikamet ediyorum. Turkcell kurumsal hattım üzerinden Samsung Galaxy S4 almak istiyordum. 02.05.2013 tarihinde Antalya daki kurumsal işlem yapan TİM ler ile görüştüğümde telefonun kendilerine ulaştığını ancak Kurumsal hatların işlemleriyle ilgili sistemlerinde bir aksaklık olduğunu ve gün içinde düzeleceğini söylediler.


Ancak.Bugün ayın 6 sı ve aradan 4 gün geçmiş olmasına rağmen halen daha sistemlerini düzeltemediler ve ben hala daha telefonumu alamıyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır anlamak mümkün değil. Günlerdir cihazı karşıma koyup buyrun cihazınız burda ama sistemde arıza var kusura bakmayın veremeyiz deniyor.Koskoca Turkcell günlerdir bir sistemin üstesinden gelemedi.

Ömer 40 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Mayıs 2013

    Sorunun çözümüne yönelik hiç bir adım atılmıyor sadece sistemsel bir arıza var denilip geçiliyor. ben sorunun ne zaman çözüleceğini yada bu sorun karşısında Turkcell in ne gibi bir çözüm önerdiğini duymak istiyorum

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimiz ile 09.05.2013 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize kurumsal ekiplerimiz detayları paylaşmıştır. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Turkcell Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön