15 Mart 2013 #1688295

Turkcell Kurumsal Hatlar İle İşlem Yapılmıyor!

Turkcell e ait kurumsal hatlar kullanmaktayız, bu hatların bir kısmını bireysel hatta çevirip, bir kısmını da kapatmak istedik, fakat TİM lerin sistemlerinde arıza olduğu ve bu işlem sadece TİM lerde sisteme girilerek yapıldığı için işlem yapılmıyormuş.


Defalarca şikayette bulunup çözüm üretilmesi istememe rağmen sonuç alamıyorum. Bireysel hatlarımızı kurumsal hatta çevirirken firmamızı ziyarete danışman firma elemanları gelip işlemleri halletmişlerdi ama kurumsaldan çıkmak istediğiniz zaman gelen giden olmuyor malesef. ve biz bu hatları kullanmaya, kullanmayacaksak da faturalarını ödemeye şuan mecburuz. Yasal yol arayışına girmek zorundayım. Buraya da isyanımı belirtmek istedim.

Melih 67 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi16 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön