23 Şubat 2013

Turkcell Kurumsal Hat Başvurusu!

Bu şikayetimden TURKCELL e bir müeyyide uygulanamayacağını biliyorum. Ama en azından başkalarının da bu olaydan haberdar olması için buraya yazıyorum. TURKCELL kurumsal hat almak için büyük bir Turkcell Shop a giderek başvuru yapmak istedim. Beni 532 denilen call center hattına yönlendirdiler.


İlk aramamda durumumun acil olduğunu belirterek bir form girişi gerçekleştirdik. Sonrasında 3 defa daha aramama rağmen ne gelen var ne giden. Koskoca TURKCELL 3 gündür bir kurumsal hat başvurusunu alamadı. Araya cumartesi pazar da girince bu 5-6 güne çıkacak. Belki de bizim suçumuz 100 tane hat almamak. TURKCELL de paran kadar hizmet alıyormuşsun maalesef bunu öğrendim.

Alp 128 Okunma

Cevaplar

  • Alp25 Şubat 2013

    26.02.2013 günü ziyaret için arayacaklarını ilettiler.

  • Turkcell Temsilcisi25 Şubat 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön