30 Ocak 2016

Turkcell Kurumsal Firma Yetkilisi Yetkisini Yanlış Kullandı

Dün akşam şirket ortağının hattının interneti olmadığını fark ettik. Haliyle Turkcell aradık, kurumsal müşteri yetkilisi E**** Hanım (Sicilno:903*****) ile görüşmem neticesinde şirkete bağlı bir SMS hattının faturasının ödenmediği için hatlardan birinin yani bu hattın internetinin kesildiğini fatura ödenirse 48 içinde açılacağını söyledi. Sonrasında telefon üzerinden ödediğim faturalar olduğunu bu faturaların dekontlarının sizde kayıtlı olan mail adresine göndermesini rica ettim, etmez olaydım, T. C. No., şirket ünvan anne kızlık soyadı, ve en son hattın üzerindeki SMS paketinin ne olduğunu sordu ve 250 dedim bilemediniz dedi ve maili gönderemeyeceğini söyledi.

Vural 46 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi02 Şubat 2016

    Müşterimizin yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Vural30 Ocak 2016

    Sayın Turkcell yetkilisi nasıl yardımcı olduğunuz ortada değil mi? Bunun dışında daha ne isteyelim?

  • Turkcell Temsilcisi30 Ocak 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön