01 Kasım 2016 #6829659

Turkcell Kurumsal Değilsiniz İnsanlar Güvenerek Alışveriş Yapıyorlar

Ben babama Turkcell 'den faturasının üzerine telefon aldım. General Mobile ve babalar günüydü. Kurumsal olduğu için ve güvenilir diyerek ama ben babama babalar günü hediye ettim. Faturasını bile harçlığımdan ödüyorum. Aldığım telefon 1 sene içerisinde 4 defa servise gitti. Sorun çözülmedi hep bir bahane buldular.


Turkcell gibi kurumsal bir firmaya yakışmıyor bu olay. İnsanlar güvenerek alışveriş yapıyorlar, siz kurumsal bir firma değilsiniz. Biz ailece Turkcell kullanıyoruz ama bir dahakine asla kullanmayacağız. Hediye ettim ve kendi harçlıktan faturasını ödüyorum. Olmaması lazım Turkcell'le.

Mehmet 158 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet03 Kasım 2016

    Ben telefonu Turkcell üzerinden aldım o zaman general mobil le Turkcell arasında dır babama hediye aldım keşke almasaydım Turkcell'den

  • Turkcell Temsilcisi03 Kasım 2016

    Turkcell İletişim Merkezleri'nden alınan cep telefonunda ve aksesuarlarda oluşacak arızalar ve/veya herhangi başka bir sebeple ürün iadesi, arızalanması, değiştirilmesi vb. talepler durumunda sorumluluk, satışın yapıldığı mağazaya, üretici ve ithalatçı firmaya aittir; Turkcell İletişim Hizmetleri'nin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Teknik Servis şikayetlerinizi ilgili firmanın müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi01 Kasım 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön