31 Ekim 2016

Turkcell Kullanmadığım Uygulama Ücreti Geldi

Fizy uygulamasına abone oldum. Daha sonra Turkcell tarafıma dergilik uygulaması için internet hediye etti. Fakat ben bu dergilik uygulamasını ne indirdim telefonuma ne de kullandım. Ne zaman Fizy uygulasam dergilik uygulamasını kullanmışım gibi internetim harcandı. Yaklaşık yirmi gündür müşteri temsilcileriyle görüşüyorum.


Fizy uygulamamı iptal ettirmek zorunda kaldım ama dergilik uygulaması abonesi olmasam da abone gibi gözüküyorum ve internet hızlıca tükeniyor. Tüketici Hakem Heyetine şikayet ettim hala geri dönüş yapılmadı. Sürekli arıyorum tarafıma geri bildirim yapılmıyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim...

Vildan 3.385 Okunma

Cevaplar

 • Vildan11 Kasım 2016

  Fizy uygulamasına abone oldum dergilik uygulaması bükünmamasına rağmen her fiZyi kullandığımda internetim dergilik kullanıyormuş gibi tükendi. Kaç defa aradım bana geri dönüş yapılmadı. Tüketici hakem heyetine şikayet ettim kaç haftqadr geri dönüş yapılmadı. Derhal geri bildirim yapılmasını ve benden kaynaklanmayan internet asim ücretini ödemek istemyrum

 • Vildan09 Kasım 2016

  Turkcell şikayetlerime geri dönmüyor müşteri temsilcisi ile yaptığım kaçıncı görüşme. Tüketici Hakem Heyeti şikayetime cevap vermiyor. Bir ay oldu. Hattımı taşımak istyrum sorumsuzluk dolayısıyla abonelik iptallerimin cezai bedellerini sorumsuzluk dolayısıyla yansıtılmamasını talep ediyorum. Fizy uygulamasına abone oldum. Dergilik uygulaması kullanıyormuşum gibi internetim gitti Fizy i kullandıkça 138 TL lık bir fatura oluştu. Bu sorunu tespit edemediler ben kendim ettim. Bu sorumsuzluğun ve ilgisizliğin bedelini müşteri ödememeli. Bir ay oldu ve hala geri dönüş yaşanmadı! !

 • Turkcell Temsilcisi02 Kasım 2016

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön