22 Mart 2014

Turkcell Kullanmadığım Hizmetin Parası Faturaya Yansıtılıyor!

Telefonumla 7 yaşındaki oğlum oyun seçip oynarken oynadığı bir oyunun 60 ya da 90. sn bu oyunu satın almanız gerekir ya da benzeri bir yazıda Tamam tuşuna basması üzerine ekrana bir şeyler geldi diye beni uyarması üzerine gelen iki sms olduğunu gördüm. Oyun için bir kod gönderilmiş ben bu kodları kullanmadım ve hemen firmayı, sonrasında da Turkcell'i aradım.


Durumu anlattım ancak tıkladınız ekrana bilgi mesajı geldi biz 12 TL faturanıza şarj ederiz dediler. Mobil alışveriş kuralları Turkcell ve işbirliği firma tarafından dikkate alınmıyor. Kurumsallıktan uzak ve alınmamış bir hizmettin üstelik sadece tıklamayla faturaya yansıtılma kolaylığından şikayetçiyim.

Koray 129 Okunma

Cevaplar

  • Koray24 Mart 2014

    Turkcell yapacak bir şey yok diye aradı, çok komikler doğrusu zaten söylediğim şeyleri bana tekrar ediyorlar...Yapacak bir şey olmaz olur mu mobil alışverişlerde size bir kod gönderilir, sonrasında ikinci bir onay ya da kodu girerek süreç tamamlanır. Ortak olduğunuz firma ile çalışma şeklinizi bu prensibe dayandırabilirsiniz. Turkcell de ki son haftalarım...

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2014

    Müşterimiz ile 22.03.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Katma Değerli Servisler hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön