31 Ekim 2016

Turkcell Kullanmadığım Hattan Bana Yüksek Miktarda Fatura Gönderiyor!

2 seneden fazla bir zaman öncesinde bir Turkcell bayisinden faturalı hat aldım. Fakat bu hattı yaklaşık olarak 6 aydır kullanmıyorum. Hattımı kullanmadığım halde Turkcell her ay bana 150 TL fatura geldi. Sözleşmeme 30 lira gelmesi gereken faturam hiçbir zaman 30 lira gelmediği gibi, her ay böyle yüksek faturalandırmaya maruz bırakıldım. Bu nedenle Turkcell müşteri hizmetlerini aradığım zamanlarda ise beni saatlerce bekletip oradan oraya aktardılar. En ufak bir çözüm üretmedikleri gibi müşteri temsilcileri lakayt bir şekilde konuştu...

Okan 114 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Müşterimiz ile 31.10.2016 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi31 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön