29 Mart 2013

Turkcell Kullanmadığım Hat İçin Para Talep Ediyor!

Yaklaşık 1,5 ay kadar önce, Turkcell'in faturama yansıttığı, anlamsız ve kendilerinin de açıklayamadığı ücret kalemleri yüzünden hattımı kapattırdım. Kapattırırken kullanmakta olduğum paketin bedelini tam ay olarak ödedim ve ödenmesi gereken herhangi bir bedel olup olmadığını sordum. Olmadığı yanıtını aldım. Çünkü kendileriyle senelik sözleşme yapmamak için zaten fatura bedelini yüksekten ödeyerek sözleşmesiz bir hat kullanıyordum. Şimdi kullanmakta olduğum diğer cep telefonuma bu hatla ilgili ödenmemiş faturam olduğu bilgisi gelmiş. Acil bir açıklama bekliyorum.

Duygu 51 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Müşterimiz ile 30.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verildi. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi30 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön