19 Mart 2013 #1694360

Turkcell Kullanmadığım Hat İçin Borç Çıkarma!

Hattımı 6 ay önce başka operatöre çevirdim bu aylar içerisinde Turkcell hiç kullanmadığım üzere üzerime borç yığıyor ayriyeten de mahkemeye veriyor haberim mahkeme bir kaç gün kala haberim oluyor. Neden daha önce haberdar edilmiyorum.Bunun için bir tebligat gönderilir veya aranılır bilgi verilir. Bunların hiçbirini yapmıyorsunuz durup dururken insanları mahkemeye veriyorsunuz sizin gibi büyük bir firmaya yakışır mı bu? Tüketici haklarına gideceğim.Müşteri hizmetlerinden bir hanımefendiyle görüştüm güya yaptığına bakın bizden çıkmıştır gerisi bizi ilgilendirmez. Çok güzel müşteri tutuyorsunuz.

Suna 52 Okunma

Cevaplar

  • Suna26 Mart 2013

    üzerinden kaç gün geçmesine rağmen hala aramadınz _?

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Müşterimizi 20.03.2013 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön