22 Nisan 2013 #1757452

Turkcell Kullanmadığım Halde Fatura Kesildi!

Hattımı geçtiğimiz ay faturasız hatta çevirttim. Son faturamı da ödeyip yalnızca o ay içinde bulunduğum dönemin ücretini ödemedim. Bu sabah 140 küsür TL'lik faturamın olduğunu söyleyen bir mesajla uyandım. Muhtemelen paket aşımı bile yok. olsa bile bu derece olmaz. nereden çıktı bu fatura. zaten tl yükleyerek kullanıyorum bir de fatura ödeyeceğim. iki hat sahibiyim sanki. Bunun sadece bir döneme indirilmesini rica ediyorum. o da 50 TL civarı bir şey olmalı. Artık Turkcell'den çektiğim kaçıncı dert. Ben bu faturayı ödersem, uzun yıllardır 6 kişilik ailemin 5i Turkcell abonesi, hepsini başka operatöre taşır da öyle öderim.

Koray 247 Okunma

Cevaplar

  • Koray26 Nisan 2013

    firma tarafından iki gün önce arandım, iki ödenmemiş faturam olduğu söylendi. bayi bana sadece içinde olduğum dönemin faturasının kaldığını söylemişti ödeme yaptığımda. hangisi doğru bilmiyorum. onu geçtim, faturalı hattımı yine turkcell'in faturasız hattına taşıdım, meğer 40 tl tarife değişikliği ücreti alınıyormuş bunun hakkında da bilgi verilmedi. "bunun için şikayetinizi alabilirim" dediler hala geri dönen yok. ayrıca ben sadece ben yaptım yazıp 2222'ye yollayarak 19tl'mi 500 dakikaya çeviriyorum, bana "genc600 paketinizden kalan 587dk" diye mesaj geldi böyle bi paketi ne zaman istedim? ayrıca arama falan da yapılamıyor, google'da genc 600 paketi nedir diye arattığınızda ise "turkcell'in genc 600 paketi aldatmacası" diye çıkıyor karşımıza. turkcell neden bu kadar paraya aç? keşke sempati duyarak kullanabilsek. yüksektekiler sağlamda ve bayi adı altında piyonlarını önümüze koyuyorlar. elimiz kolumuz bağlı ne deseler yapıyoruz. artık mahkemeye taşınır bu iş, yazın uğraşacak vaktim gerçekten var. şu tarife taşınma ücretinin kaldırılmasını gerçekten talep ediyorum. hizmetiniz kaliteli eyvallah ama sempati duyarak kullanmak istiyorum. herkes şikayetçi reklamlarınızı dürüstçe yapın artık.

  • Turkcell Temsilcisi23 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön