15 Mart 2013 #1686522

Turkcell Kullanmadığım Günün Parasını Ödememi İstiyorlar!

25. 02. 2013 tarihinde Turkcell iletişim noktasından aldığım 2 adet faturalı hattımdan 1 tanesinin faturasını 11. 03. 2013 tarihinde keserek kullandığım hepsi tarifesinin tamamını ödememi istiyorlar. Bir insan 17 gün kullandığı hatta 30 günlük kullanacağı parayı ödemesi normal bir şey midir?


Talebim OLMAMASINA rağmen 09. 03. 2013 tarihinde gelen mesaj ile birlikte yıllık sözleşme yaparak indirime tabi tuttular ve bu indirimden faydalandığım içinde sorunu düzeltemiyorlarmış. Aldığım hattın hangi turkcell noktasından aldığımı göremedikleri bir sistem kullanmaları da oldukça komik bir durum.

Burak 26 Okunma

Cevaplar

  • Burak18 Mart 2013

    Herşeyi iletmeme rağmen sizden kaynaklanan sorunlardan ve zorunlu olarak geçirdiğiniz kampanyalardan dolayı düzeltme yapamadığınızı müşteri temscilciniz telefonda net bir şekilde söyledi. Sorun çözme değil sorunu örtpas etme mantığında çalıştığınız için sorunum çözülmedi. Kurumsallığınız insanların cebindeki parayı çalmaya odaklı olduğu için sizi ayrıyetten tebrik ediyorum!

  • Turkcell Temsilcisi15 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 14.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön