13 Eylül 2013 #2009998

Turkcell Kullanmadığım Dönemin Faturasını İstiyor!

Turkcell vınn abonesiyim. 03.09.2013 tarihi itibariyle taahhüt sürem dolmuş. Ben farkında olmadan kullanmaya devam ettim. Taahhüt sürem dolduğu halde hattım kullanıma kapatılmamış. Oysa ben 1 yıl taahhütte bulundum. Taahhütnamede ne yazdığını da hatırlamıyorum. Hatırlasam da zaten bir şey değişmeyecek. Ellerindeki formata göre abone yapıyorlar.


Bu hattı iki yıldır kullanıyorum ve 1. taahhüt yılının sonunda aramışlardı süre doluyor diye fakat bu yıl kimse aramadı. Sonradan farkına vardım ve müşteri temsilcileriyle görüştüm onlarda 1 aylık fatura daha ödemem gerektiğini söylediler. Ben hattı kullanıma kapadım ve kullandığım kadar fatura ödemek istiyorum. Müşteri temsilcileri de bunu kabul etmiyor.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet16 Eylül 2013

    müşteri temsilcisi benim turkcele attığım mesaja istinaden bana dönüş yaptığını söyledi ve farklı konulardan bahsetti

  • Mehmet16 Eylül 2013

    konuyla ilgili herhangi bir dönüş yapılmadı tarafıma.farklı konulardan bahsedilerek konu değiştirilmeye çalışıldı

  • Turkcell Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 13.09.2013 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön