28 Ağustos 2013 #1979806

Turkcell Kullanım Detayı Hakkında Bilgilendirmedi!

23 Ağustos 2013 tarihinde internet kullanımımın 50 kb'ı geçmesi ve vergilendirmeler de hesaba katıldığında 5 TL ile ücretlendirildiğine dair bir SMS aldım. Böyle bir kullanım hatırlamadığım için hemen 532'yi aradım. 15 dk. sonunda müşteri temsilcisine ulaşabildim, fakat ekranlarındaki bakım onarım çalışmaları sebebiyle kullanım detayı ile ilgili net cevap alamadım. Ertesi gün aranacağım söylenmesine rağmen konuyla ilgili henüz bir geri dönüş olmadı.


Turkcell Abone Merkezine uğradım, kullanım detayları ile ilgili bilgileri veremeyeceklerini, müşteri hizmetlerini aramam gerektiğini söylediler. Yaşadığım bu sıkıntının çözümü konusunda firmanın hassasiyet ve yakın ilgisini talep ediyorum.

Hüseyin 64 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön