08 Nisan 2015

Turkcell Kullanım Aşımı

Turkcell'de kullanmış olduğum hat akıllı fatura sistemi vardı. Tarife değiştirdikten sonra otomatik olarak iptal etmiş ve 80 TL gelecek olan faturam 150 TL gelmiştir. Arayıp yetkili ile tekrardan akıllı fatura sistemi tanımlaması için 3 TL istiyor yani hattıma tanımladığım kotaları geçmesin faturam diyorum onun için bile ek ücret istiyorlar. Böyle olmaz. Çünkü öyle bir sistem yaparlarsa bu milleti rahat rahat yanıltamayacaklar. Şikayet etmek istiyorum diyorum sadece internet üzerinden şikayet alıyorlarmış bu ne kadar kötü bir hizmet.

Barış 264 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi09 Nisan 2015

    Müşterimiz ile 09.04.2015 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize akıllı fatura hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi08 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön