20 Kasım 2017
Yorum Yap
#9808174

Turkcell Kullanılmış GSM Hattı!

Turkcell'den yaklaşık 8 ay önce 12 yaşında ki kızımın kullanması için yeni faturalı bir hat aldım. Bu hat daha önce kullanılmış ve kapatılmış. Bu sebepten dolayı siyasi partilerden bankalardan cinsel içerikli ürün satan firmalardan sürekli mesaj gelmektedir. Konu ile alakalı Turkcell müşteri hizmetlerini aradım. Bana numaramı değiştirebileceklerini ama 25 TL ücreti olduğu söylediler. Benim ne kabahatim var ki ben bu 25 TL'yi ödeyim. Ben burada parasında değilim, bana kullanılmış hattı satan sizin bayiniz. Numaramı değiştirirsem yeni alacağım numaranın kullanılmamış olmasının garantisi var mı!

Fatih 595 Okunma

Cevaplar

  • Fatih22 Kasım 2017

    Doğru Turkcell beni aradı. Fakat arayan kurumsal birimmiş. Ben bireyseldeki hattımla alakalı şikayette bulunduğumu, beni bireysel müşteri hizmetlerinin arayacağını söyleyip kapattılar. Şikayet konusu hakkında hicbirşey konusmadık. Şu an itibariyle halen arayan olmadı

  • Turkcell Temsilcisi22 Kasım 2017

    Müşterimiz ile 21.11.2017 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize talebi hakkında bilgi verilmiştir. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi21 Kasım 2017

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize 0532 532 0000 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler