20 Haziran 2013

Turkcell Kullanılmayan Vınn Hattına Sürekli Fatura Gönderilmesi!

12 aylık 4gb vınn hattımı 24 ay bittikten sonra hiç kullanmadım. Daha önceki aylarda gelen paketinizin yenilenmesini istemiyorsanız XXXX'e hayır yazıp gönderin tarzı bir mesajı da gönderdim. 2 ay sonra cep telefonuma ödenmemiş borcunuz var mesajları gelmeye başlayınca aradım ve konuştum.


Telefondaki müşteri temsilcisi yenilenmeme talebinin alınmadığını ve 2 adet fatura olduğunu söyledi. Bu yüzden hattımın kullanıma kapatıldığını söyledi. 2 ay boyunca hiç kullanmadığınız için iyi niyet olarak bir adet faturayı sileceğini söyledi. Ben de vınnı bir daha kullanmayacağımı belirttim. Diğer faturayı ödediğim zaman ise paketi tekrar tanımlayıp bana 1 hafta sonrasına tekrar 1 adet fatura çıkarttı.

Özgür 43 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden 20.06.2013 tarinde görüşülmüştür. Müşterimize internet paketleri hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön