27 Ocak 2014 #2255927

Turkcell Kullanılmayan Vına Fatura Yansıttı

Kasım ayında 1 yıllık aboneliğimizin dolduğu vınnı kapatmak için müşteri hizmetlerini aradık. Her ayın 17'si hesap kesim tarihiniz olduğu için, 18 Kasım'da Turkcell İletişim Merkezine gidin kapattırın dediler. Teyit için Polatlı'da bulunan iletişim merkezine de gidip sorduk aynı şeyi söylediler.18 Kasım geldi gittim vınnı kapattırdım. Bundan sonra cihazı hiç kullanmayın fatura falan gelmez gelirse iade ettiririz dediler ama 23 Ocak son ödeme tarihli 40 tl fatura geldi. Müşteri Hizmetlerini aradım hesap kesim tarihi her ayın 10'u olduğu için 10 Kasım'da fatura yansımış bunu ödeyeceksiniz dediler.
Önce hesap kesim 17 dediler fatura yansıyınca her ayın 10'u diyorlar. Bu nasıl iş Turkcell ?

İsmail 71 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizi 29.01.2014 tarihinde GSM numarasından iki kez aradık ancak ulaşamadık. Bunun üzerine, müşterimizin e-mail adresine şikayeti ile ilgili bize ulaşması gerektiğini belirttiğimiz e-mail gönderilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi27 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön