21 Haziran 2014

Turkcell Kullanılmayan Telefona Fatura Çıkarıyor!

Kızım Ekim 2013 tarihinde Amerika ‘ya eğitime gitti, bana vekaletname bıraktı. Bu vekalet ile Ekim 2013 de Bursa –Carrefour ‘daki TİM ‘e gittim. Mevcut borçları ödedim ama vekaletnameyi kabul etmeyip telefonu kapatmadılar, hattı iptal etmediler.


20 Haziran 2014 de yine Bursa –Carrefour'daki TİM'e gittim. Bu sefer aynı vekaletnameyi kabul edip hattı iptal ettiler.


Bu arada hat hiç kullanmadığı halde 200 TL civarında borç gelmişti. Bu ödenmişti. Tekrar 207 TL'lik bir borç daha birikmiş ve avukat takibine girmiş. 500 TL civarında bir parayı 23 Haziran 2014‘e kadar ödeyin yoksa icra takibine başlayacağız dediler.


Bu kadarına ayıp!

Şükrü 367 Okunma

Cevaplar

 • Şükrü27 Haziran 2014

  Sırf şikayetlere yanıt verildi , ilgilenildi diye yukarıdaki gibi mail gönderiyorlar. Şimdiye kadar bana bilgi dönüşü olmadı. Türkcell bu konuda ilgisiz . Çözümle uğraştığını da zannetmiyorum.

 • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2014

  Müşterimizin Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden inceleme yapılmakta olup inceleme sonrası müşterimize bilgi verilecektir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • Şükrü21 Haziran 2014

  8 ay öncesinde hattımızın iptal edilmeyip şimdi iptal edilmesiyle geçen sürede maddi ve manevi kayıplarımız oldu. Bu haksızlığın giderilmesi için benim taleplerim: 1- Derhal bu dosyayı hukuki takipten çıkarıp , hukuk bürosundan iade almanızı istiyorum. 2- Hattımızın incelenerek ekim 2013 den sonraki zamanlarda (Kasım 2013 den bu zamana kadar) herhang bir kullanımolup olmadığının tespit edilmesini istiyorum. 3- Kasım 2013 sonrası kullanım olmadığı tespitinin ardından bu dönemlere ait çıkarılan ve ödenen ücretleri iade edilmesini istiyorum.

 • Şükrü21 Haziran 2014

  Turkcell' in mail aşağıda çıktı.

 • Turkcell Temsilcisi21 Haziran 2014

  Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön