11 Şubat 2014 #2288442

Turkcell Kullanılmayan Paket Ücretini Aldı!

Oğlum Kıbrıs'ta askerdi. O yüzden yurtdışı aramaları için özel paket diye 5 liraya yurt dışı paketini kullanıyordum,asker 2013 kasım 16 da teskereye geldi. Turkcell'i arayarak artık yurt dışı görüşmem olmaz diye paketin iptalini istedim ve o zamandan bu yana yurt dışı araması olmadığı gibi arayacağım kimsem de yok zaten ama bu ay ki fatura kontrolümde gördüm ki; bugüne kadar yurt dışı paketi ücreti ile ücretlendirilmişim.


Sorarım size: görüşmeye kapattırdığım ve hiç kullanmadığım paket için üç aydır yurt dışı paketi adıyla kesilen 15 TL ücret ne kadar doğru? Ne kadar adil? Sayın Turkcell;duyduklarıma inanmak istemiyordum ama yaşadıklarım duyduklarımı çoktan onayladı.

Murat 84 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimiz ile 12.02.2014 tarihinde aranarak görüşülmüştür. Müşterimize Yurt Dışını Arama Paketi hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi11 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön