15 Mart 2013 #1687300

Turkcell Kullanılmayan Paket Ücret İadesi!

Cep telefonun hattımın borcundan dolayı kapatıldı.daha sonra av. vekalet ücreti ile birlikte 336,08 tl ödeme yapmaya gittim önce hattı kapattırmak istedim borcu var bunun ödemeden kapamayız diyorlar ve borcunun ödüyorum ve anında hattı açmışlar.hattı ödeme yaptığım gün kapatırdım.Hattın sim kartı bile yok.Müşteri hizmetleri arıyorum.Son fatura daha ödeyeceksiniz diye bir cevap aldım.Devlete olan vergi borçları boynumun borcu ama kullanmadan niçin paket ücreti ödüyorum dediğimde iade istediğimde bana BTK'yi bahane ediyor.

Fatih 42 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimiz ile Müşteri Hizmetlerimize yaptığı başvuruya istinaden 14.03.2013 tarihinde görüşülmüştür. Müşterimize faturası hakkında bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi19 Mart 2013

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İletmiş olduğunuz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön