20 Ocak 2014

Turkcell Kullanılmayan Hatta Borç Çıkardı!

Kullanmadığım hattı ve sim kartı hiç kırılmamış haldeyken bana faturalanmış ve haciz kararı alınmış. Müşteri hizmetleri bu hat kullanılmış yani konuşulmuş bilgisi verildi ve başka şahıs müşteri hizmetlerinden sadece vergi borcu denildi. Bana 575 Türk lirası hakkım olmayan bir borç çıkartıyor Turkcell, bu nerede görülmüş? Kesinlikle incelenmesini tarafınızdan arz ederim. Ben 15 senedir Turkcell müşterisiyim. En kısa zamanda beni bilgilendirmenizi istiyorum, yoksa bende Turkcell''i bütün yüksek kurumlara şikayette bulunacağım.

Tc 36 Okunma

Cevaplar

  • Turkcell Temsilcisi21 Ocak 2014

    Müşterimizin Müşteri Hizmetlerine ilettiği talebine istinaden inceleme yapılmış olup, müşterimize 21.01.2014 tarihinde bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve şikayetleri ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayetim Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden ulaşabilir. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

  • Turkcell Temsilcisi20 Ocak 2014

    Değerli Müşterimiz, Ürün ve servislerimiz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. İlettiğiniz konu ile ilgili inceleme yaparak, en kısa sürede size bilgi vereceğiz. Talep ve şikayetleriniz ile ilgili bize [email protected] adresimizden, www.turkcell.com.tr Önerim/Şikayet Var linkinden, 532 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Saygılarımızla, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön